O Zooparku

 

Otevírací doba:

OD PONDĚLÍ od 05.10.2020 uzavřeno

TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ 2021

 

Zoopark Karlštejn se nachází v městyse Karlštejn nedaleko středověkého hradu Karlštejn, na pravém břehu řeky Berounky, pouhých 25 km od Prahy. 

V Zooparku Karlštejn uvidíte řadu exotických zvířat, velbloudy jednohrbého i dvouhrbého, bizona, lamy, zebry, francouzské oslíky, shetlandské koníky. Dominantou Zooparku jsou vznešený bílý lev Leon a párek bílých tygrů. Kromě již zmíněných lvů a tygrů uvidíte další kočkovité šelmy jako je levhart skvrnitý a puma, dále pak opičky, výry, největšího hlodavce kapybaru, pštrosa a další.
Výhodou pro Vaše děti i Vás je možnost vidět všechny zvířata z bezprostřední blízkosti.
K dispozici je také dětský koutek s nafukovacím hradem, vzduchová trampolína a dětský vláček. 

Možnost projížďky na velbloudovi či poníkovi.
Občerstvení , WI-FI.

Parking před Zooparkem za poplatek.

Vstup se psem na vodítku povolen.Naše zvířata

Lev
Tygr
Leopard
Zebry
Poník
Nosál
Lama
Velbloud
Pštros africký

Může Vás zajímat

Co by Vás mohlo z okolí Zooparku zajímat

Středověký hrad Karlštejn - hlavní turistická atrakce městysu Karlštejn

Možnosti ubytování a stravování

V těsné blízkosti Zooparku se nachází Romantický hotel Mlýn Karlštejn se stylovými pokoji, restaurací s letní terasou a romantickým ostrovem www.hotelmlynkarlstejn.cz.

Proti železniční stanici Karlštejn je umístěn Penzion Karlštejn, vhodný pro ubytování rodin s dětmi, známý klasickou českou kuchyní a dobrým plzeňským pivem www.karlstejn-penzion.cz

O kousek dál cestou od nádraží k Zooparku můžete navštívit nově otevřou Italskou restauraci a Pizzerii Tavernu U Ezopa, kde je příjemné posezení na letní zahrádce se zajímavou nabídkou různých druhů čepovaných piv - Ježek, Medvěd a Bobr a samozřejmě s ochutnávkou nejen skvélé pizzy, ale i různých italských pokrmů www.pizzeriekarlstejn.cz

Vlakové spojení

Praha - Karlštejn, Beroun - Karlštejn a zpět - vlak City Elefant jezdí pravidelně každou půlhodinu.

Návštěvní řád

Vážení návštěvníci Zooparku Karlštejn, prosíme Vás, abyste věnovali pozornost Návštěvnímu řádu a dodržovali jednotlivé pokyny.

Děkujeme 

Návštěvní řád Zooparku Karlštejn naleznete ZDE

Lokalita